![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
MÖBLER / Bord / Soffbord 10381111
*
nr 1038 1111
Soffbord
Teak, Jason, Danmark, längd: 131 cm, djup: 75 cm, höjd: 51 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 19:16:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/5 19:00:59
1
500 kr
16/5 17:04:37
2
400 kr
16/5 17:04:37
1
450 kr (Budbetjänt)
16/5 17:04:51
2
500 kr
16/5 17:04:51
1
500 kr (Budbetjänt)
16/5 17:05:18
2
600 kr
16/5 18:36:04
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord danmark dansk danska danskt europa jason norden skandinavien skandinavisk soffbord teak teakmöbler trä
-
6151 Rökbord
Funkis. Bredd: 67 cm, djup: 47 cm, höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:02
-
3124 Soffbord
metall, "träådring". Bredd: 100 cm, djup: 50 cm, h..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:36
-
6114 Soffbord/lampb..
skiva av glas. Bredd: 69 cm, djup: 60,5 cm, höjd: ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:42
*
Soffbord
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1111
Soffbord
Teak, Jason, Danmark, längd: 131 cm, djup: 75 cm, höjd: 51 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/5 19:00:59 | 1 | 500 kr |
16/5 17:04:37 | 2 | 400 kr |
16/5 17:04:37 | 1 | 450 kr (Budbetjänt) |
16/5 17:04:51 | 2 | 500 kr |
16/5 17:04:51 | 1 | 500 kr (Budbetjänt) |
16/5 17:05:18 | 2 | 600 kr |
16/5 18:36:04 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{0C17A3AA-7471-4207-85DD-BD22AFE6A1E9}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord danmark dansk danska danskt europa jason norden skandinavien skandinavisk soffbord teak teakmöbler trä
-
6151 Rökbord
Funkis. Bredd: 67 cm, djup: 47 cm, höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:02 -
3124 Soffbord
metall, "träådring". Bredd: 100 cm, djup: 50 cm, h..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:36 -
6114 Soffbord/lampb..
skiva av glas. Bredd: 69 cm, djup: 60,5 cm, höjd: ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:42